żarówki LED, świetlówki LED, żarówki diodowe, świetlówki diodowe, lampy uliczne LED, spoty LED, świetlówka diodowa, świetlówka LED, żarówka diodowa, żarówka LED, LED GU10
LED MR16, żarówka LED E27, żarówka LED E14, kocie oczka LED, oświetlacze zewnętrzne i wewnętrzne LED, LED High Bay, LED Floodlight, bateria słoneczna, paski led

Do zakup żarówek LED nie jest wymagana żadna specialna wiedza, natomiast wskazana jest zapoznanie się z podstawowymi cechami, zaletami oraz parametrami żarówek diodowych na które warto zwrócić uwagę.
Warto poświęcić kilka minut aby zapoznać się z nową technologią oświetlenia LED i wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie aby móc cieszyć się długą i niezawodną pracą żrówek, świetlówek i spotów LED. Zastosowanie wysokiej jakości żarówek LED o dobrych parametrach świetlnych i elektrycznych pozwoli na wprowadzenie znacznych oszczędności w zużyciu energii w Państwa gospodarstwie, biurze, warsztacie czy domu.

Najbardziej istotne parametry przy zakupie żarówek, spotów i świetlówek LED:

Strumień świetlny [lm]:

Kąt świecenia dla spotów halogenowych czy żarówek LED GU10/MR16:

Świetlówki led zamienniki dla tradycyjnych świetlówek fluoroscencyjnych t8 z gniazdem g13Powyższe informacje mogą być traktowane jedynie jako wskazówki przy zakupie, zamianie tradycyjnego oświetlenia żarowego na oświetlenie led. Zawsze należy zwrócić uwagę na własne preferencje, odczucia, które w znacznym stopniu mogą wpływać na rodzaj preferowanego oświetlenia. Dlatego też zalecamy na początku zakup kilku żarówek do przeprowadzenia własnych testów i jeżeli bedziecie Państwo zadowoleni do zakupu wymaganej ilości.


Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie w całości lub w częściach, bez zgody autora zabronione.
Created by Tecoled, Copyright @ 2016, All Rights Reserved